Doç. Dr. Alper Karalök

Jinekolojik Onkoloji

Jinekolojik kanser türleri, her yıl yüzlerce kadını

etkilemektedir. Doğru tedavi metodları ile bu 

durumu önlemek ise bizim işimiz. 

Yüksek teknoloji ve multidisipliner yaklaşım ile 

en etkili tedavi yöntemlerini sunmak için buradayız.

Hakkımda

Doç. Dr. Alper Karalök

Kadın Hastalıkları ve Onkoloji Uzmanı

Doç. Dr. M. Alper Karalök 1981 yılında doğdu. Orta öğretimini Adıyaman Anadolu Lisesi’nde yaptı. 2004 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başladı.2011 yılında uzman olduktan sonra Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Jinekolojik onkoloji cerrahisi üst ihtisasına başladı. 2014 yılında jinekolojik  onkoloji cerrahisi yan dal uzmanlık eğitimini bitirip kendi hastanesinde jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı olarak görev yaptı.

1_edited
EZH_JİN_ONKO_Diploma-1_edited
erciyes_tıp_kongresi-1_edited
Ankara Ü_edited
Akdeniz Tıp Kadın Doğum Diploma-1_edited
acil_obstetrik_bakım-1_edited
6_edited
2_edited
Multi Port Console Surgeon Training Cert
 

CERRAHİ

Jinekolojik onkolojinin en temel özelliklerinden olan cerrahi metotları uygulayabilmekteyiz. Robotik, laparoskopik ve açık cerrahi uygulamalarını en kaliteli ve yeni ekipmanlarla sunmaktayız

kolposkopi

Kolposkopi, vajina ve vulva ile birlikte rahim boynunun aydınlatılmıs ve büyütülmüs bir görüntüsünü incelemek için tıbbi bir tanı prosedürüdür.

STD

(Cinsel yolla bulasan hastalıklar)

Cinsel yolla bulasan hastalıklar, halkın büyük çogunlugu tarafından bilinir, korunma metotlarının da bilinse de, yaygın olarak uygulanmamaktadır. Bu yüzden düzenli kontroller hayati önem taşımaktadır.

Düzenli Muayene

Jinekolojik onkoloji'de her kanser türünde olduğu gibi erken teşhis çok önemlidir. Bunun için düzenli muayene ve smear verilmesi hayati önem taşımaktadır.

 
 

Öykü Köse

Alper bey Ekim 2019 tarihinde laparoskopik over kisti ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. Ameliyatın ardından ağrım sızım olmaksızın 3 gün içinde toparlandım sayesinde. Hem ameliyat öncesi süreçle ilgili olarak beni bilgilendirmesi, hem de sonrasında düzenli şekilde gerçekleştirdiği kontrolleri ile oldukça ilgili bir doktordur. Kendisine teşekkür ederim.

Nilüfer Yörüger

Alper Bey, Ekim 2019'da laparoscopic myomectomy ameliyatımı gerçekleştirdi. Hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası tedavi sürecimde güleryüzlü yaklaşımı, 7/24 ulaşılabilir olması ve tüm süreçteki bilgi birikimi sayesinde benim için stresli olan sürecin kolaylıkla üstesinden geldim. Kendisine tekrardan çok teşekkür ederim...

Merve Lort

Bütün korkularım ve endişelerim Alper hocamın güveni,bilgisi ve Güler yüzü sayesinde son buldu. Alanında harika bir cerrah iyiki yollarımız kesişmiş

 

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Copyright  © 

Berk ZEYREK tarafından Alper Karalök için Hazırlanmıştır

Multi Port Console Surgeon Training Cert